Archive VHS

Pomagamy uchronić archiwalne filmy rodzinne, zarejestrowane starymi kamerami na taśmach magnetycznych przed degradacją i zniszczeniem. Wraz z upływem czasu postępuje destrukcja zapisu magnetycznego, objawiająca się stopniowym pogarszaniem jakości obrazu i dźwięku. Proces ten może doprowadzić do bezpowrotnej utraty cennych nagrań video. Rozwiązaniem jest archiwizacja filmów w postaci cyfrowej na trwałych nośnikach danych.

Archiwizujemy nagrania video z kaset typu:

VHS, S-VHS, VHS-C, Super VHS-C, Video8, Hi8 i miniDV

• na płytach DVD,
• na płytach blu-ray,
• na pendrive lub dysku USB.
• na Państwa życzenie zarchiwizowane filmy prześlemy przez
internet bez nagrywania na nośniki danych.

NOWOŚĆ:  Film na podziękowanie dla Rodziców podczas wesela

Jednym z ważnych elementów każdego wesela jest podziękowanie dla Rodziców. Od ślubu rodziców Pary Młodej minęło pewnie sporo lat, lecz możliwe, że ten ważny moment został uwieczniony na kasetach video. Może zachowały się nagrania, jak obecni Młodzi jako dzieci bawili się w piaskownicy, jak przeżywali ciekawe chwile i dorastali. Jest to świetny materiał na kilkuminutowy film który może być wyświetlony w ramach podziękowania dla Rodziców podczas wesela. Można go połaczyć z materiałem video nagranym przez Parę Młodą według ich własnego pomysłu, w którym znajdzie się “podróż w czasie” do ślubu Rodziców i dziecinnych lat Pary Młodej.

Cena: uzależniona jest od czasochłonności konkretnego zamówienia, ilości kaset, długości filmów z których będą wybrane sceny itp.
Szacunkowa cena: około 200zł